BİEN BEAUTY STUDİO

Temiz, modern ve kişiye özel hizmet vermek üzere tasarlanmış stüdyomuzda, müşteri odaklı ve güler yüzlü ekibimizle, İstanbul’un en kolay ulaşılabilen noktalarından Kadıköy Bahariye caddesinde, uygun fiyatlarla  size hizmet vermekten büyük keyif duyuyoruz.
   
Uygulamalarımızda kullandığımız tüm ürünler dermatolojik testleri yapılmış onaylı ve güvenilir ürünlerdir. Kalıcı makyajla  ve Saç simülasyonu ile ilgili yapılan tüm uygulamalar, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ”Kalıcı makyaj ustalık belgesi” sahibi uzmanımız Aykut Özhan tarafından, sterilizasyon kurallarına uygun olarak yapılmaktadırStüdyomuz  sadece randevulu olarak müşteri kabul etmektedir. İletişim telefonlarımızdan (Pazar hariç) hergün 10:00 – 18:00 saatleri arası bilgi ve randevu alabilirsiniz. (Binamızın ücretli otopark hizmeti bulunmaktadır.)
Saygılarımızla    

***Çalışmalarımızı İnstagram sayfamızdan aşağıdaki linkten  takip edebilirsiniz.  

https://www.instagram.com/bien.beautystudio/     

Bir değerlendirme yazın

Derecelendirmek için tıklayın

Bu Kaş Tasarım Uzmanı Siz Misiniz?

Hak talebi, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

Hemen Sahiplen!

Bu ilanı Takip et

Giriş sayfasını yönetmek için girişinizi talep edin. Fotoğrafları yükleyebileceğiniz, giriş içeriğini değiştirebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz liste kontrol paneline erişirsiniz.